O nas
Galeria

Kilka słów o nas i naszej ekipie trenerskiej. 

Od czego się zaczęło?

Początek Emfitu

Magdalena Malec-Łącz właścicielka 

Klub fitness Emfit powstał z pasji do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Od dzieciństwa sport odgrywał kluczową rolę w moim życiu, a kulminacyjnym momentem edukacyjnej ścieżki było ukończenie studiów na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją menażer sportu na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

W trakcie studiów uzyskałam certyfikat instruktora fitness, co otworzyło przede mną nowe możliwości w tej dziedzinie. Początkowo prowadziłam treningi grupowe i indywidualne we wrocławskich klubach fitness, a później także w Strzelinie. 

Od czego się zaczęło?

Początek Emfitu

Klub fitness Emfit powstał z pasji do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Od dzieciństwa sport odgrywał kluczową rolę w moim życiu, a kulminacyjnym momentem edukacyjnej ścieżki było ukończenie studiów na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją menadżer sportu na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

W trakcie studiów uzyskałam certyfikat instruktora fitness, co otworzyło przede mną nowe możliwości w tej dziedzinie. Początkowo prowadziłam treningi grupowe i indywidualne w wrocławskich klubach fitness, a później także w Strzelinie. 

Magdalena Malec-Łącz właścicielka 

O nas

Poznaj nas bliżej

Z czasem coraz bardziej angażowałam się w tworzenie własnych programów treningowych i dobieranie do nich muzyki, co cieszyło się dużym uznaniem wśród uczestników.

W 2020 roku postanowiłam rozwinąć swoją pasję i założyłam własny klub fitness: Emfit. Moje zainteresowanie treningiem siłowym rosło, a pomysł otwarcia siłowni zaczął nabierać kształtów. W 2024 roku zdecydowałam się na ten krok, otwierając największą siłownię w powiecie, zajmującą powierzchnię 300m2, wchodzącą w skład obiektu o łącznej powierzchni ponad 800m2. Klub Emfit oferuje bogaty grafik zajęć grupowych dla dorosłych i dzieci, umożliwiając realizację naszej misji.

Cel

Misja Emfitu

Misja Emfitu jest jasna i prosta: umożliwić każdemu dbanie o zdrowie i sylwetkę, niezależnie od płci, wieku czy stopnia zaawansowania. Naszym priorytetem jest zapewnienie każdej osobie odpowiedniej opieki, wiedzy i kompetencji, które pozwolą na bezpieczne i efektywne treningi grupowe oraz na siłowni.

Zapraszam do naszego klubu, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie i pracować nad swoją formą w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

O nas

Poznaj nas bliżej

Z czasem coraz bardziej angażowałam się w tworzenie własnych programów treningowych i dobieranie do nich muzyki, co cieszyło się dużym uznaniem wśród uczestników.

W 2020 roku postanowiłam rozwinąć swoją pasję i założyłam własny klub fitness: Emfit. Moje zainteresowanie treningiem siłowym rosło, a pomysł otwarcia siłowni zaczął nabierać kształtów. W 2024 roku, zdecydowałam się na ten krok, otwierając największą siłownię w powiecie, zajmującą powierzchnię 300m2, wchodzącą w skład obiektu o łącznej powierzchni ponad 800m2. Klub Emfit oferuje bogaty grafik zajęć grupowych dla dorosłych i dzieci, umożliwiając realizację naszej misji.

Cel

Misja Emfitu

Misja Emfitu jest jasna i prosta: umożliwić każdemu dbanie o zdrowie i sylwetkę, niezależnie od płci, wieku czy stopnia zaawansowania. Naszym priorytetem jest zapewnienie każdej osobie odpowiedniej opieki, wiedzy i kompetencji, które pozwolą na bezpieczne i efektywne treningi grupowe oraz na siłowni.

Zapraszam do naszego klubu, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie i pracować nad swoją formą w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

Nasz zespół

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci na każdym kroku.

Magdalena Malec

właściciel, trener personalny (Akademia Treningu Siłowego, Life Fitness Academy)

Więcej o mnie

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Ukończony kierunek Wychowanie Fizyczne
Specjalizacja: menadżer sportu
Uprawnienia instruktorskie:

 •  fitness (AWF)
 • aqua aerobic (IFAA)
 • cuban salsa fit (Izabela Torres)
 •  pilates (Anna Kowalska)
 • stretching (Profi Fitness School)
 • gimnastyka korekcyjna
 • animator czasu wolnego dzieci

Uczestniczka międzynarodowych konwencji Eu4ya oraz licznych warsztatów doszkalających z zakresu treningu siłowego oraz fitness.

Pasja: Kocham psy, góry i wszelkie aktywności!

Największe osiągnięcie: zdobycie Mont Blanc pieszo z Chamonix, pokonanie dystansu ultra na rowerze z Wrocławia do Pragi w 24h (ponad 300 km), przebiegnięcie nocnego maratonu górskiego 42 km.

Największe marzenie: moje marzenia to bieżące cele, które pojawiają się na bieżąco i dość szybko są realizowane. Jak coś sobie wymarzę, po prostu to robię. Twardo stąpam po ziemi i to czego chcę musi być wpasowane w aktualne możliwości. Nie robię nic wbrew sobie. Aktualnie moim celem jest powiększenie siłowni i wprowadzenie Emfitu na jeszcze wyższy standard treningowy. Chcę go doposażyć w kolejne maszyny, akcesoria oraz stworzyć dużą strefę cardio na dole. Mam również codzienne małe marzenie: mieć odrobinę spokoju i czasu na spacer z psami i kawę 🙂

Czy jest dla mnie trening? Przede wszystkim zdrowiem i stylem życia. Nie postrzegam treningu jedynie jako ciężkich ćwiczeń na siłowni. Trening z muzyką, fitness, spacer z psami… Każda forma aktywności jest dla mnie niezwykle satysfakcjonująca i dostarcza innych bodźców, które potrzebuje zarówno moje ciało jak i umysł.

Magdalena Pawlak

instruktor fitness, trener personalny

Więcej o mnie

Wykształcenie: Studentka V roku Psychologii

Uprawnienia trenerskie: Trener personalny (Akademia Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu)

Ukończone szkolenia i warsztaty: Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i warsztatach dotyczących treningu siłowego oraz dietetyki sportowej zarówno stacjonarnie jak i online.

Pasja: Jedną z nich są podróże. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, poznawać różnorodne kultury i czerpać inspiracje z różnych zakątków świata.

Marzenia: „Nie mam marzeń. Mam cele.” Czym jest dla mnie trening? Trening jest dla mnie sposobem na życie. To nie tylko systematyczna praca nad ciałem, ale również nad umysłem. To proces, który uczy dyscypliny, pokory i wytrwałości.

Maria Horodyska

Specjalista ds. obsługi klienta, trener personalny, instruktor fitness

Więcej o mnie

Wykształcenie: ukończone studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku wychowanie fizyczne.

Uprawnienia trenerskie oraz instruktorskie: instruktor fitness, instruktor pilates, instruktor odnowy biologicznej intstruktor yoga wellness.

Największe osiągnięcie: przez 10 lat prowadziłam własny klub fitness w Strzelinie „Strefa Fitness”.

Marzenie: żyć szczęśliwie, w spokoju i w równowadze.

Czym jest dla mnie trening? Sposobem na lepsze samopoczucie i odstresowanie. „Moje ciało nie kłamie, zawsze mówi prawdę „. W życiu i pracy staram się zdopingować podopiecznych klubu oraz swoich najbliższych do dbania o swój dobrostan i zdrowie.

Jakub Kamiński

Trener personalny, student dietetyki, siatkarz drugoligowy

Więcej o mnie

Kursy i szkoleni: 

 • Gym Instructor EQF3 Global Sport Academy Kurs akredytowany przez polski związek trenerów personalnych
 • Personal Trainer EQF4 Global Sport Academy Kurs akredytowany przez polski związek trenerów personalnych
 • Programowanie treningu siłowego Global Sport Academy
 • Optymalizacja treningu i diety przy otyłości Global Sport Academy
 • Rehabilitacja kolana (acl, pfps, kolano skoczka, kolano biegacza)

Osiągnięcia: Wicemistrz polski siatkówki w kategorii Juniorów 2019, 4 miejsce mistrzostw polski w kategorii Juniorów 2020, Wielokrotny półfinalista mistrzostw polski w siatkówce.

Pasja: Sport zaczynając od siatkówki przez resztę sportów drużynowych po trening siłowy/funkcjonalny

Czym jest dla mnie trening? Trening daje mi olbrzymią satysfakcję, a także dbaniem o swoje ciało, umysł i zdrowie psychiczne oraz buduje charakter . Dzień bez treningu/aktywności fizycznej jest dla mnie dniem straconym.

Weronika Dmytruk

Instruktor fitness

Więcej o mnie

Wykształcenie: wyższe magisterskie

Kursy i szkolenia: Akademia Mistrzostwa Sportowego Instruktor Fitness, Emfit – Full Body Workout, PD Poland Edu – szkolenie „Fitness na nowo”

Największe osiągniecie w życiu – odnalazłam siebie. Fitness jest moją pasją, czuje się zdrowo kiedy ćwiczę, bo wtedy mam wrażenie, że życie się zatrzymuje na chwilkę. Fitness, daje mi poczucie spokoju. Wsłuchuję się w swoje ciało, co mnie boli i nad czym muszę pracować.

Największe marzenie: rozwijać się w branży fitness, zdobywać nową wiedzę, przyjmować nowe wyzwania, i najważniejsze mieć przyjemność i satysfakcję z siebie i prowadzonych przeze mnie treningów.

Czym jest dla mnie trening? Jest procesem, w którym dobrze się odnajduję i świetnie czuję. Dobrze wiem, że robię to dla swego zdrowia i dla zdrowia moich podopiecznych. Trening jest moją pasją i przynosi mi wiele satysfakcji zdobywanie nowej wiedzy w tej dziedzinie.

Monika Mroczek-Kowalewska

Fizjoterapeutka, instruktor Fizjo Fit

Więcej o mnie

Wykształcenie: magister fizjoterapii

Ukończone kursy: Doula Kinesiotaping

Moja pasja to praca z ludźmi, którzy cenią swoje zdrowie, kobietami również w ciąży jak i po. Uwielbiam wpatrywać się na postępy moich pacjentów, jak pięknie dążą do tego, by osiągać swoje cele oczywiście z perspektywy fizjoterapeuty.

Interesuje mnie fitness- zajęcia z uwzględnieniem bezpiecznych ćwiczeń prozdrowotnych, medycyna chińska, mięśnie dna miednicy kobiet, rozwój dziecka od pierwszego dnia życia, a także wszelkie dysfunkcje w ciele człowieka. Uwielbiam rozkładać każde dolegliwości na czynniki pierwsze i staram się, by dotrzeć do samego sedna problemu.

Bożena Rokita

Instruktor fitness

Więcej o mnie

Ukończone kursy i szkolenia: instruktor fitness Profi Fitness School, udział w międznarodowym kongresie fitness Eu4ya

Marzenie: mieć możliwość rozwoju

Największe osiągnięcie: po wielu latach bycia uczestnikiem zajęć grupowych w końcu odważyłam się na krok dalej i stanęłam po drugiej stronie jako instruktor!

Czym jest dla mnie trening? Zdecydowanie najwięcej korzyści czerpie z treningów mój umysł: to mój sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków. Nic mnie tak nie relaksuje jak porządny trening i zmęczenie: mam po nich dużo więcej energii!

Ewelina Misiewicz

Instruktor fitness

Więcej o mnie

Wykształcenie: studentka III roku Pedagogiki Opiekuńczo Wychowawczej z terapią, technik do spraw agroturystyki, technik do spraw turystyki.

Kursy i szkolenia: instruktor fitness w Szkole AMS, szkolenie Fitness na nowo

Pasja: moją pasją przede wszystkim jest sport, ale uwielbiam wycieczki stricte z naciskiem na zwiedzanie. Lubie stare miejsca, które mają tzw. dusze. Uwielbiam zbierać grzyby i spacerować po lesie. Ogródek i kwiaty to sposób na moje wyciszenie. Rower też nie jest mi obcy. Razem z synem odwiedzamy czasami strzelińskie singletracki. Oprócz tego jestem szczęśliwą żoną i mamą nastolatką.

Inga Kaźmierczak

Trener Personalny

Więcej o mnie

Wyksztalcenie:
Uprawnienia trenerskie: Certyfikat ukończenia szkolenia zakończony tytułem „Trener personalny” ATS Akademia Treningu Siłowego Wojciech Jusiel.

Ukończone szkolenia i warsztaty: Warsztaty mobility
Szkolenia:

 • techniki podstawowe i zaawansowane z kettlebell
 • seminar in Kettlebells Hardstyle Method

Pasja: sport, fotografia, psy

Największe marzenie: pokój na świecie.

Czym jest dla mnie trening?: Nieodłącznym elementem życia.

Agnieszka Cyrok

Instruktor salsation

Więcej o mnie

Wykształcenie: Wyższe, Magister inżynier logistyki

Uprawnienia instruktorskie: Salsation

Ukończone szkolenia i warsztaty: Isolation Inspiration, Motion to Emotion by Salsation

Pasja: Salsation, Dungeons and Dragons, podróże

Największe osiągnięcie: Przełamanie swojego lęku przy nurkowaniu z butlą

Największe marzenie: Niczego w życiu nie żałować

Czym jest dla mnie trening: Trening jest dla mnie wejściem w inny świat, jest chwilą tylko dla siebie, swojego ciała i umysłu. Jest niezawodnym sposobem na poprawę humoru, odstresowanie się i podzielenie się energią z innymi.

Aneta Skrzypczyk

serwis techniczno-porządkowy, obsługa klienta

Więcej o mnie

Norbert Litwiński

serwis techniczny, obsługa klienta

Więcej o mnie

Freja

Dogotrenerka

Więcej o mnie

Uprawnienia: wzbudzanie uśmiechu wśród trenujących oraz dzieci, organizowanie urodzinek

Pasja: piłeczki! Największe osiągnięcie: zdobycie Rysów od strony Słowackiej

Największe marzenie: aby codziennie ktoś mi porzucał piłeczkę

Czym jest dla mnie trening? Największą radością dnia codziennego i budowaniem relacji z moją panią

Reks

Dogotrener

Więcej o mnie

Uprawnienia: organizowanie urodzinek

Pasja: jedzenie i głaskanie

Największe osiągnięcie: dwukrotne zdobycie Rysów od strony Słowackiej, zwiedzenie południowej Norwegii w tym Preikestolen, język Trolla, Gaustatoppen zimą oraz wejście na liczne norweskie szczyty, przebiegnięcie dystansu ultra po górach: 80 km z panem oraz zaliczenie nocnego maratonu górskiego 42 km podczas sudeckiej setki z panią

Największe marzenie: jedzenie i głaskanie

Czym jest dla mnie trening? Niczym, po co się tak męczyć? Teraz już sobie spokojnie chodzę po tych górach i szukam jedzenia wśród odpoczywających turystów. Także trening jest dla mnie zdobywaniem jedzenia.

Galeria

Galeria - sprzęt

Umów się na bezpłatny trening!

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz skorzystać z bezpłatnych treningów? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy możliwie szybko!

Możesz również skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem: +48 798 378 690, +48 665 540 578 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, sobota  w godzinach 10:00-15:00. Jeżeli nie odbieramy – oddzwonimy.

© 2024 Emfit | Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt strony autorstwa fjordea.pl | Polityka prywatności | Regulamin klubu